Pigiausi skrydžiai į Vieną iš artimų oro uostų

Vienos kurortai


Viena – įdomus miestas, pasižymintis įvairiais lankytinais objektai, lankytinomis vietomis ir jų gausa. Į Austrijos sostinę suguža turistai iš viso pasaulio, pasiilgę romantiškos aplinkos, taip pat žmonės, kuriuos ypatingai domina istorija – istorijos šis miestas yra pilnas. Jeigu planuojate savo kelionę į Vieną, iš anksto pasirūpinkite pigiais lėktuvo bilietais bei savo atostogų lankytinų vietų planu.

Vienos kurortai

Vienos kurortas, kurį renkasi ne vienas žmogus, tiek patyręs, tiek ir naujokas – Alpės. Alpių kalnai yra be gali dideli, įdomūs, todėl žmonės dėl jų suvažiuoja iš viso pasaulio. Jeigu jums patinka slidinėti, žiemą tikrai galite rinktis kelionę į Vieną – ten įdomaus ir turiningo laisvalaikio tikrai netruks. Jeigu nemokate slidinėti – ne bėda, kadangi pačiame kurorte tikrai galėsite išsinuomoti visą reikiamą įrangą bei mokytojus, kurie padės žengti pirmuosius žingsnius.

Kitzbuehel

Tai slidinėjimo kurortas, kuris kadaise buvo pripažintas geriausiu ne tik Austrijoje, bet ir visame pasaulyje. Šiuose kalnuose rengiamos slidinėjimo varžybos nuo neatmenamų laikų, taip pat į jį važiuoja įžymiausi pasaulio pramogų atstovai bei paprasti žmonės, išsiilgę atostogų džiaugsmo, adrenalino bei aktyvios veiklos. Jeigu turite noro bei laiko, tikrai verta rinktis šį slidinėjimo kurortą.
Vienos kurortai – jų yra tikrai daug. Pačioje Austrijos sostinėje tikrai kurortų nerasite, tačiau netoli jos, jų labai daug. Pasidomėkite patys apie kurortus, esančius šioje šalyje ir praleiskite savo atostogas neįtiktinai gerai.

Vienos Oro uostai
  • International oro uostas VIE