Pigiausi skrydžiai į Vieną iš artimų oro uostų

Vienos metro


Jeigu nusprendėte savo atostogas arba ilgąjį savaitgalį praleisti Vienoje, iš anksto susipažinkite su Vienos miesto sistema, viešuoju transportu. Vienos miesto transportas yra reikalingas kiekvienam turistui, norinčiam pasiekti įdomias lankytinas miesto vietas, muziejus, savo viešbutį arba bet kurį kitą objektą, esantį mieste.

Vienos metro

Vienoje yra labai platus viešojo susisiekimo sektorius. Joje važinėja autobusai, tramvajai, traukiniai bei metro. Vienos metro – tikriausiai pats greičiausias ir patogiausias būdas norint pasiekti reikiamas vietas. Vienos metro planas yra nurodytas kiekvienoje metro stotyje arba internete. Jeigu galvojate, kad jums gali jo prireikti, paieškokite paieškos sistemoje, susiraskite bei naudokitės.
Vienos metro kaina, tikriausiai, didesnė nei kito viešojo transporto. Tačiau, faktas tas, kad pasirinkę šį keliavimo būdą į reikiamą vietą nuvyksite labai greitai bei patogiai. Jūs aplenksite visas automobilių spūstis piko metu bei nevažiuosite autobusu, prisikimšusiu žmonių. Tai ne tik laiko sutaupantis, bet ir daug malonesnis būdas keliauti.
Linkime įdomios kelionės bei malonių akimirkų Austrijos sostinėje.

Vienos Oro uostai
  • International oro uostas VIE