Pigiausi skrydžiai į Vieną iš artimų oro uostų

Vienos opera


Viena – tai miestas, kurį renkasi labai daug žmonių iš viso pasaulio. Tiek lankytinomis vietomis, tiek muziejais ir šiaip kitais įdomiais objektais traukia Austrijos sostinė. Romantikos mėgėjai dažnai renkasi Vienos operą, pasivaikščiojimą ramiomis ir dinamiškomis Vienos gatvėmis ar miesto panoramos stebėjimą vakarais, leidžiantis saulei. Jeigu domitės istorija, taip pat rasite ką veikti šiame mieste.

Vienos opera

Viena – tai kultūros sostinė, todėl teatras šiame mieste ypatingai vertinamas. Vienos operos teatras – tai tikras atradimas kiekvienam žmogui. Jisai buvo pastatytas XIX amžiuje, o veikia iki šiol. Vienos operoje kiekvienas žmogus gali pamatyti pasaulinio lygio pasirodymus, garsius ir ypač įdomius. Į Vienos operą atvyksta geriausi pasaulio solistai, aktoriai, dirigentai.
Į Vienos operą bilietai kainuoja ganėtinai brangiai, taip pat jie yra labai greitai išperkami. Jeigu norite gauti bilietus, juos užsisakykite iš anksto, likus iki spektaklio bent jau pusei metų. Kelionė į Vienos operą neprailgs, jeigu apsigyvensite netoli jos. Nenorėdami permokėti pinigėlių, pasirūpinkite nakvynės vieta šiek tiek toliau nuo operos, o į ją atvykite taksi ar viešuoju transportu.

Vienos Oro uostai
  • International oro uostas VIE