Pigiausi skrydžiai į Vieną iš artimų oro uostų

Bilietų kainos į Vieną


Viena yra įspūdingas miestas, su unikaliu istoriniu paveldu, įdomiomis tradicijomis, gražiu senamiesčiu ir kitais lankytinais objektais. Bent kartą gyvenime jį pamatyti būtina, todėl susidėkite daiktus į lagaminus ir pirmyn, Viena laukia jūsų, turėdama ką pasiūlyti ir ką parodyti.

Jeigu pasirinkote savo atostogas arba ilgąjį savaitgalį praleisti Austrijos sostinė, iš anksto pasirūpinkite, kad pigūs bilietai į Vieną atsidurtų jūsų kišenėje kuo ankščiau.
Bilietų kainos į Vieną visus metus išlieka daugiau ar mažiau panašios, išskyrus šventines gruodžio bei sausio dienas, kai čia vyksta turistai arba gyvenantys užsieniečiai grįžta aplankyti savo gimtinės. Taip pat bilietai yra šiek tiek brangesni atostogų periodu – liepą bei rugpjūtį, kai Austrijos sostinė sulaukia didžiausio turistų skaičiaus iš viso pasaulio.
Bilietų kainos į Vieną taip pat yra gana didelės perkant juos likus vos kelioms dienoms iki skrydžio, kai keleiviai nebeturi kito pasirinkimo ir moka bet kokią kainą už galimybę lėktuvu pasiekti savo tikslą.

Lėktuvų kainos į Vieną visada bus mažesnės, jei juos įsigysite likus pusmečiui ar penkiems mėnesiams iki skrydžio. Tokiu būdu planuojamos atostogos leis sutaupyti ir daugiau išleisti atostogų metu.

Planuokite savo keliones iš anksto ir nenusivilsite – įsigykite pigius lėktuvo bilietus bei susiplanuokite kelionę iš anksto. Tokiu būdu ne tik sutapysite, bet ir gerai praleisti laisvalaikį, kadangi nereikės atvykus į miestą ieškoti įdomiausių lankytinų vietų. Gero skrydžio!

Vienos Oro uostai
  • International oro uostas VIE