Pigiausi skrydžiai į Vieną iš artimų oro uostų

Ryga - Viena


Tiek Ryga, tiek ir Viena yra du nuostabūs miestai. Tai šalių sostinės, kurios pasižymi unikaliais architektūriniais pastatais, kitoniškais senamiesčiais, lankytinomis vietomis, muziejais. Kiekvienas turistas, skrendantis į Vieną, nepraleidžia progos susipažinti ir su Ryga, jeigu pažįstamas, tai bent pasivaikščioti bei pasigrožėti Latvijos sostine. Jeigu planuojate savo atostogas Vienoje, bet jums reikiamu metu Lietuvoje bilietai jau išpirkti – ne problema, jūs laisvai galite pasirinkti skrydį Ryga – Viena ir miestą pamatyti dar greičiau.

Ryga – Viena skrydžiai

Ryga – Viena skrydžiai yra vykdomi kiekvieną savaitę, kartais net ir dažniau. Tai labai populiari kelionių kryptis, o ypač vasaros sezonu bei šventinėmis gruodžio dienomis, kai skrydžių į Austrijos sostinę padaugėja.
Skrydžius iš Rygos labai dažnai renkasi žmonės, kurie nespėja nusipirkti lėktuvo bilietų ankščiau. Iki Latvijos sostinės atvažiuoti labai paprasta. Tai galite padaryti nuosava mašina, kurią laisvai galite palikti Rygos oro uoste – parkavimo mokestis labai mažas. Taip pat viešasis transportas – autobusai veža į Latviją. Rekomenduojame rinktis skrydžius iš kaimyninės Latvijos sostinės Rygos oro uosto, į kurį reguliariai kursuoja autobusai. Rygos oro uostas, vykstant iš ketvirto pagal dydį Lietuvos miesto Šiaulių, yra vos už 131 kilometro.

Ryga – Viena lėktuvo bilietai kainuoja įvairiai. Tai priklauso nuo sezono, nuo laiko, nuo skrydžių bendrovių pasiūlymų ir panašiai. Ieškokite pigių bilietų ir tikrais atrasite. Linkime malonios kelionės bei neišdildomų įspūdžių Latvijos ir Austrijos sostinėse.

Vienos Oro uostai
  • International oro uostas VIE