Pigiausi skrydžiai į Vieną iš artimų oro uostų

Viena - Vilnius


Viena – nuostabus ir turistų lankomas miestas. Jinai žavi savo architektūriniais pastatais, muziejais, lankytinomis vietomis, senamiesčiu. Vienos senamiestis yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, todėl tikrai niekas neprieštaraus, kad jis yra labai ypatingas ir gražus. Romantikos mėgėjai į Vieną važiuoja ieškoti meilės, istorijos – įdomaus istorinio paveldo, o kiti – turiningai praleisti laiką. Jeigu planuojate savo atostogas Austrijos sostinėje, iš anksto pasirūpinkite bilietais į priekį ir lėktuvo bilietais Viena – Vilnius atgal.

Viena – Vilnius bilietai

Vilnius – Viena bei Viena – Vilnius skrydis bus pigus, jeigu pasirūpinsite lėktuvo bilietais iš anksto. Labai dažnai būna, kad lėktuvo bilietai Viena – Vilnius pigiausi būna tada, kai klientas juos perka iki išvažiavimo likus bent jau pusei metų. Tačiau, nepamirškite fakto, kad kartais lėktuvo bilietai parduodami su akcija arba skrydžių bendrovėms paskelbus paskutinės minutės pasiūlymus. Nepraleiskite šių pasiūlymų, o vos juos pamatę – griebkite iš karto. Tai unikali galimybė pamatyti Austrijos sostinę beveik už dyką.
Skrydžiai iš Vienos į Vilnių ir atvirkščia vyksta kiekvieną savaitę. Tai pats optimaliausias sprendimas ir pasiūlymas tiems žmonėms, kurie mėgsta išvažiuoti tiesiog savaitgalį į kurią nors pasaulio šalį, tos šalies miestą ir praleisti laisvalaikį kitoniškai, įdomiai bei turiningai.
Viena laukia jūsų, todėl nusipirkite pigius lėktuvo bilietus ir pamatykite Austrijos sostinę tiek žiemą, tiek ir vasarą.

Vienos Oro uostai
  • International oro uostas VIE