Pigiausi skrydžiai į Vieną iš artimų oro uostų

Vilnius - Viena


Viena yra labai graži Austrijos sostinė. Tai miestas, kuriame savo vietą randa tiek jaunimas, tiek ir vyresnio amžiaus žmonėms, kadangi Viena turi ką pasiūlyti pamatyti ir kitokių įdomių pramogų. Tai romantiškas miestas, persisunkęs istorijos, todėl norėdami jį aplankyti, pasirūpinkite iš anksto, kad Vilnius – Vienna skrydis būtų kuo pigesnis. Pasirinktas skrydis Vilnius – Viena lėktuvu neprailgs, jeigu užsiimsite įdomia veikla: skaitysite knygą, žiūrėsite filmą per nešiojamą kompiuterį ar žaisite kokį nors įdomų žaidimą.

Vilnius – Viena skrydžiai

Vilnius – Viena skrydžiai yra gana dažni, vykdomi daugiau nei keletą kartų per savaitę, o daugeliu atveju net ir dažniau. Viena nuo Vilniaus nėra labai atitolusi, todėl skrydis neprailgs ir labai greitai jūs jau galėsite mėgautis pasiektu tikslu svečioje šalyje.

Vilnius – Viena tiesioginiai skrydžiai

Vilnius – Viena skrydis tiesiogiai, pastaruoju metu yra dažnas reiškinys mūsų oro uoste, tad skrendant be persėdimų kelionė bus dar malonesnė bei neprailgs. Vilnius – Viena skrydis trunka labai trumpai, todėl į Austrijos sostinę drąsiai galite keliauti su mažamečiais vaikais, kuriems ilgesni atstumai, dažniausiai, būna labai nemalonūs.

Galite rinktis net iš keleto skrydžių bendrovių, organizuojančių skrydžius:

  • Vilnius – Viena Ryanair kelionių pasiūlymai
  • Vilnius – Viena Wizzair kelionių pasiūlymai

Pigiausi bilietai Vilnius – Vienna būna, dažniausiai, likus pusei metų iki skrydžio, todėl jei turite galimybę, susiplanuokite savo kelionę iš anksto.

Vienos Oro uostai
  • International oro uostas VIE