Pigiausi skrydžiai į Vieną iš artimų oro uostų

Apsipirkimas Vienoje


Apsilankymas Austrijos sostinėje kiekvienam turistui ilgai neišblėsta iš atminties. Šiame mieste gausu įvairiausių muziejų, lankytinų vietų, skulptūrų, objektų, prabangių restoranų, naktinių klubų, barų. Visgi, jeigu planuojate atostogasVienoje – nepamirškite nupirkti lauktuvių. Jų laukia kiekvienas draugas, šeimos narys. Lauktuves geriausia pirkti prekybos centruose, turguose ar suvenyrų parduotuvėlėse. Lokacijos vietą pasirinkite patys, tačiau atidžiai stebėkite, kad kainos būtų logiškos ir nepermokėkite pinigų.

Apsipirkimas Vienoje

Graben gatvė – tai pėsčiųjų gatvė, žinoma ne tik vietinių žmonių, bet ir turistų. Kiekvienas, kurio paklaustumėte kur galima apsipirkti Vienoje, jus nusiųs būtent į ją. Vaikštant gatve jūs ne tik galėsite įsigyti jums reikiamų prekių, bet ir pamatyti įdomių istorinių objektų, lankytinų vietų. Apsipirkimas Vienoje, ypač šioje gatvėje tikrai bus unikalus, kadangi joje yra tokių pasaulinio lygio parduotuvių, kurių neįmanoma atrasti Lietuvoje, todėl faktas tas, kad nupirktos lauktuvės bus pačios unikaliausios ir vienetinės.
Haas Hause – Vienos prekybos centras. Jisai stovi pačiame miesto centre, Šv. Stefano aikštėje. Šis prekybos kompleksas išsiskiria savo unikalia ir šiuolaikiška architektūra iš kitų aplinkui esančių pastatų, todėl tikrai jo nepraleisite pro akis. Apsipirkimas šiame centre suteiks daug malonių įspūdžių. Parduotuvių, restoranų, kavinių ir įvairiausių pramogų gausa sužavi ne vieną žmogų, todėl turėtų sužavėti ir jus.
Apsipirkimas Vienoje – tikrai bus malonus net ir tiems žmonėms, kurie dažniausiai vengia tokių vietų, kuriose būna pilna žmonių.

Vienos Oro uostai
  • International oro uostas VIE