Pigiausi skrydžiai į Vieną iš artimų oro uostų

Gyvenimas Vienoje


Viena yra Austrijos sostinė, taip pat didžiausias miestas šioje šalyje. Tai vienas iš Europos kultūros bei politikos centrų, kasmet pritraukiantis tūkstančius turistų ši viso pasaulio kampų. Viena garsėja savo įdomiomis lankytinomis vietomis, muziejais, unikaliais architektūros pastatais, statiniais, paminklais. Tai visų žmonių rojus, todėl gyvenimas Vienoje – daugeliui atrodo tarsi svajonė.

Gyvenimas Austrijoje – Vienoje vieniems gali atrodyti ramus, kitiems – beprotiškas ir siautulingas. Viskas priklauso nuo to, kokį miestą jūs pamatysite į jį atvykę pirmą kartą ir su kokiais žmonėmis praleisite savo laiką. Nenuostabu, kad Vienoje kaip ir kituose miestuose yra pačių įvairiausių rajonų. Centrinė miesto dalis visuomet kupina turistų, o priemiesčiai yra ne tokie kosmopolitiški ir atokesniuose rajonuose gyvenimas plaukia sava vaga. Vis dėlto, aplankyti rajonus kiekvienos kelionės metu yra privaloma. Tai ypač patartina tiems žmonėms, kurie nori pažinti vietinių žmonių gyvenimo būdą, jų kultūrą, tradicijas. Centre to padaryti neįmanoma, tačiau išvykus už jo ribų, drąsiai susipažinsite su kuo tik norite.

Gyvenimas ir darbas Austrijoje – Vienoje siūlomas daugeliui žmonių, todėl jeigu planuojate apsistoti šiame mieste ilgesnį laiką, pradėkite nuo Vienos pažinimo ir paieškų dar būdami gimtinėje.
Kaip bebūtų, gyvenimo lygis Vienoje yra gana aukštas dėl į jį kasmet suplūstančių turistų, todėl nusikalstamumas bei incidentai dažniausiai nepasiekia čia atostogaujančių žmonių.

Gyvenimas Vienoje sužavės poilsiautojus, atvykusius čia tiek turizmo sezono metu, tiek šaltuoju metų periodu, kai gyvenimas Vienos gatvėse sulėtėja ir aptingsta.

Vienos Oro uostai
  • International oro uostas VIE