Pigiausi skrydžiai į Vieną iš artimų oro uostų

Savaitgalis Vienoje


Viena – tai miestas, viliojantis romantikos, klasikos gerbėjus, žmones, kurie nori turiningai praleisti savo laisvalaikį. Tikriausiai daugelis planuoja savo atostogas likus pusmečiui iki išvykimo. Tačiau, ar kada nors pagalvojote, kad galima tiesiog susiradus pigius lėktuvo bilietus juos nusipirkti, susikrauti lagaminus ir tiesiog kur nors išlėkti? Austrijos sostinė savaitgalio išvykai yra labai geras sprendimas, kadangi miestas nėra labai nutolęs nuo Lietuvos, o jame tikrai yra ką nuveikti bei pamatyti.

Viena kasmet pritraukia tūkstančius turistų iš viso pasaulio, išsiilgusių atostogų džiaugsmo, todėl savaitgalis Vienoje įtrauks į neužmirštamą pramogų bei linksmybių sūkurį, neleisiantį užmiršti laiko, praleisto šiame mieste. Austrijossostinėje ką veikti randa bet kokio amžiaus žmonės – tiek jauni, tiek ir senjorai. Jeigu norite atvykti su šeima – pirmyn, tai drąsiai galite padaryti, kadangi kelionė neužtrunka ilgai, mažamečiai nebus pavargę ir, tikriausiai, nekils bėdų tėvams, norintiems jau tą pačią dieną pasivaikščioti po įspūdingą Vienos senamiestį, kuris yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio kultūros paveldo sąrašą.

Savaitgalis Vienoje pasiūlys pačių įvairiausių pramogų, nuo galerijų, muziejų ir kitų lankytinų vietų lankymo, iki naktinio siautulio naktiniuose klubuose, baruose bei restoranuose. Taip pat nederėtų užmiršti ir nemokamų renginių, vykstančių tiesiog gatvėse ar miesto skveruose. Jeigu norite ramybės – pasivaikščiokite Vienos parkais, po botanikos sodą arba pakilkite apžvalgos ratu ir pamatykite visą miestą lyg ant delno.

Savaitgalis Austrijoje – prabėgs greitai, todėl neužmirškite fotoaparato ir įamžinkite įdomiausias savaitgalio akimirkas.

Vienos Oro uostai
  • International oro uostas VIE