Pigiausi skrydžiai į Vieną iš artimų oro uostų

Turizmas Vienoje


Viena – viena iš labiausiai turistų lankomų miestų. Jinai labai mylima romantikų, menininkų, jaunų bei senyvo amžiaus žmonių dėl savo istorijos, lankytinų vietų, muziejų, įvairiausių objektų, unikalios architektūros. Reikėtų pridurti, kad kalnų turizmas Vienoje yra ypač išvystytas. Tai vienas iš privalumų, kurį turi šis miestas ir kuris traukia turistus iš įvairiausių pasaulio kampų. Jeigu planuojate atostogas Austrijos sostinėje, iš anksto pasirūpinkite pigiais lėktuvo bilietaisir jas praleiskite nepakartojamai.

Turizmas Vienoje yra išvystytas gana plačiai. Tiek turizmo informacijos centrai, tiek susisiekimo, nakvynės, laisvalaikio sektoriai yra paruošti dideliems turistų srautams, kurie plūsta į Austrijos sostinę.
Vienos turizmo informacijos centras maloniai suteiks jums visą pageidaujamą informaciją, kurios jums gali prireiktiatostogaujant šiame mieste. Patyrę bei malonūs specialistai kalba tiek anglų, tiek vokiečių kalbomis. Tai pagrindinės kalbos, todėl susišnekėti tikrai turėtumėte. Jeigu kiltų klausimų, visada drąsiai galite prašyti pagalbos vietinių žmonių, kurie ją tikrai maloniai suteiks.

Turizmas Vienoje yra išvystytas. Galite įsigyti turisto kortelę, kuri atidarys daugelį durų ir pakvies nemokamai lankyti parodas, muziejus, daugeliu atveju naudotis viešuoju transportu, suteiks daug nuolaidų maitinimo bei apgyvendinimo sektoriuose. Šita kortelė galioja skirtingais laikotarpiais. Kiekvienas žmogus ją gali įsigyti 48 arba 72 valandoms ir naudotis visomis jos teikiamomis paslaugomis. Vienos turizmo kortelė – išties protingas pasirinkimas jei į šį miestą atvykstate daugiau nei vienai dienai ir ketinate pamatyti daug įdomių dalykų.

Turizmas Vienoje – dirba tam, kad jūsų atostogos būtų nepriekaištingos.

Vienos Oro uostai
  • International oro uostas VIE