Pigiausi skrydžiai į Vieną iš artimų oro uostų

Skrydžiai į Vieną


Viena yra paslaptingas ir romantiškas miestas, stebinantis savo unikaliu ir nuostabiu senamiesčiu bei kitais lankytinais objektais. Tai garsių pasaulio kompozitorių kūrimo vieta, įkvėpimo šaltinis, todėl net neabejokite, kad Viena nepaliks abejingo nei vieno.
Skrydžiai į Vieną iš Lietuvos yra vykdomi iš Vilniaus oro uosto. Taip pat rekomenduojame rinktis skrydžius iš kaimyninės Latvijos sostinės Rygos oro uosto, į kurį reguliariai kursuoja autobusai. Rygos oro uostas, vykstant iš ketvirto pagal dydį Lietuvos miesto Šiaulių, yra vos už 131 kilometrų.

Pigūs skrydžiai į Vieną

Dėka konkurencinės pigių skrydžių bendrovių kovos, skrydžiai į Vieną tapo dar labiau prieinami. Kartais skrydžių bendrovės skelbia akcijas ir bilietus parduoda už labai mažas sumas. Tai ideali galimybė pamatyti išsvajotąjį miestą žymiai pigiau, o likusius pinigėlius išleisti įvairioms pramogoms bei lankytinoms vietoms Austrijos sostinėje.

Tiesioginiai skrydžiai į Vieną

Tiesioginis skrydis į Vieną yra vykdomas iš Lietuvos sostinės Vilniaus bei Latvijos sostinės Rygos. Viena nuo Vilniaus yra nutolusi 1137 kilometrų, todėl skrydis neprailgs ir labai greitai galėsite mėgautis pasiekę savo kelionės tikslą.

Paskutinės minutės skrydžiai į Vieną

Paskutinės minutės arba labai pigių bilietų į Vieną įsigyti dažniausiai galėsite oro linijų bendrovėms paskelbus įvairias akcijas bei specialius pasiūlymus. Nuolaidos taikomos labai dažnai, todėl pasidomėję, galite rasti pigių bilietų ir tiesiog savaitgalį save palepinti išskirtiniu malonumu – pamatyti Austrijos sostinę.

Vienos Oro uostai
  • International oro uostas VIE