Pigiausi skrydžiai į Vieną iš artimų oro uostų

Pigūs skrydžiai į Vieną


Austrija yra įdomi šalis, pasižyminti lankytinų vietų gausa bei unikaliu kraštovaizdžiu. Jeigu planuojate aplankyti šią šalį, būtinai užsukite ir daugiausiai laiko praleiskite jos sostinėje. Viena yra turistų gausiai lankoma vieta, kurioje kiekvienas žmogus, tiek jaunas, tiek ir vyresnio amžiaus randa ką nuveikti bet kurio sezono metu. Jeigu norite pasilinksminti – naktinių klubų, barų čia apstu. Mėgstantiems praleisti laisvalaikį turiningai – lankytinos vietos jūsų paslaugoms. Jeigu planuojate savo kelionę į Austrijos sostinę, iš anksto pasirūpinkite, kad pigūs bilietai į Vieną atsidurtų jūsų kišenėje kuo ankščiau.

Pigūs skrydžiai į Vieną

Pigūs skrydžiai į Vieną būna tada, kai žmonės vos susiplanavę kelionę, pasirūpina lėktuvo bilietais. Dažniausiai, norint neišleisti daug pinigų, lėktuvo bilietus reikėtų pirkti likus bent jau pusei metų ar penkiems mėnesiams iki skrydžio pradžios. Artėjant išskridimo datai, skrydžiai brangsta. Skrydžiai į Vieną brangsta perkant juos likus vos kelioms dienoms prieš skrydį, kai keleiviai nebeturi kito pasirinkimo ir moka bet kokią kainą už galimybę lėktuvu pasiekti savo tikslą.
Pigūs skrydžiai į Vieną taip pat pasitaiko tada, kai įvairios skrydžių bendrovės paskelbia akcijas. Tokiu metu bilietųgalima įsigyti vos už kelioliką eurų. Tai iš ties maža suma, kadangi ją gali atsverti brangūs savaitgalio malonumai jūsų mieste. Pigūs skrydžiai į Vieną vykdomi kiekvieną savaitę iš Vilniaus oro uosto. Nepraleiskite progos ir pamatykite savo akimis Austrijos sostinę.

Vienos Oro uostai
  • International oro uostas VIE