Pigiausi skrydžiai į Vieną iš artimų oro uostų

Pigūs skrydžiai iš Vienos


Viena – Austrijos sostinė, kasmet pritraukianti tūkstančius turistų iš įvairiausių pasaulio šalių. Ją myli ir lietuviai, ir rusai, ir vokiečiai, ir amerikiečiai, ir visi kiti žmonės. Viena gerbiama dėl savo lankytinų vietų, įdomių muziejų, unikalių architektūrinių pastatų, istorijos, o ypač dėl senamiesčio, kuris įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Vis dėlto, jeigu planuojate savo atostogas praleisti būtent šiame mieste, iš anksto pasirūpinkite pigiais bilietais į jį bei iš jo.

Pigūs skrydžiai iš Vienos

Pigūs skrydžiai iš Vienos į Lietuvą bei atvirkščiai yra vykdomi kiekvieną savaitę. Pigių bilietų nusipirkti gali kiekvienas turistas vos susiplanavęs savo kelionę. Pačios mažiausios kainos būna iki išskridimo likus maždaug 5 – 6 mėnesiams. Vis dėlto, pigių bilietų turistai gali įsigyti skrydžio bendrovėms paskelbus paskutinės minutės pasiūlymus arba įvairių akcijų metu. Tokių akcijų metu pigūs skrydžiai iš Vienos bei į ją tekainuoja keliolika eurų. Neužmirškite, kad bilietų kainos nuolatos kinta: jos kyla, paskui vėl mažėja.
Brangiausi bilietai būna šventinėmis gruodžio dienomis, kai žmonės iš viso pasaulio nori atšvęsti Kalėdas bei Kūčias įdomiai, kitoniškai. Taip pat vasaros sezonu bilietų kainos auga, nes auga ir turistų srautai. Jeigu pasirūpinsite lėktuvo bilietais iš anksto, galimas dalykas, kad jie kainuos labai mažai, o sutaupytus pinigėlius galėsite išleisti įvairioms pramogoms atostogų metu.

Vienos Oro uostai
  • International oro uostas VIE