Pigiausi skrydžiai į Vieną iš artimų oro uostų

Vienos oro uostai


Viena – įspūdingas miestas. Tai turistų iš viso pasaulio lankoma vieta. Joje yra daug lankytinų objektų: muziejai, skulptūros, architektūriniai paminklai, restoranai, teatrai, naktiniais klubai ir daug kitų. Jeigu planuojate savo atostogas praleisti Austrijos sostinėje, iš anksto pasirūpinkite lėktuvo bilietais. Pirkdami pigius lėktuvų bilietus pasižiūrėkite, kuriame Vienos oro uoste nusileisite bei iš kurio vėl vyskite atgal į gimtinę.

Vienos oro uostai

Flughafen Wien-Schwechat – tarptautinis Vienos oro uostas. Jisai įsikūręs 18 km į pietryčius nuo Austrijos sostinės centro. Šis Vienos oro uostas yra pats pagrindinis, o jame savo veiklą vykdo įvairios skrydžių oro linijos, tokios kaip Austrian Airlines, Tyrolean Airways ir Niki.
Šis Vienos oro uostas yra toks didelis, todėl sugeba aptarnauti plataus fuzeliažo lėktuvus, pavyzdžiui Boeing 747. Į tarptautinį oro uostą atskrenda lėktuvai iš įvairiausių žemynų, pasaulio šalių. Dažnai jisai tampa ne tik paskutine stotele, bet ir pereinamąja, kai turistai laukia lėktuvų į kitas šalis.
Vienos oro uosto adresas jums visai nebus reikalingas, kadangi tikriausiai į jį atvyksite bei iš jo išvyksite su viešuoju transportu arba taksi. Bet kuriam žmogui pasakę kur jums reikia, gausite atsakymą ir nuvyksite ta kryptimi.
Vienos oro uostai stengiasi dėl turistų, todėl jie yra švarūs, tvarkingi. Laukdami lėktuvo maloniai praleisite savo laisvalaikį.

Vienos Oro uostai
  • International oro uostas VIE